Піч для піци Pizza Group ENTRY 9
Піч для піци Pizza Group ENTRY 9
Технічні характеристики: 1-камернаНа 9 піц діам. 30см Габарити: 1310х1220х420 мм; Раз-р камери: 990х990х150мм; Максимальний температурний режим - 450С;
Передня панель виготовлена з нержавіючої сталі, корпус зі сталі, покритої антикорозійним покриттям. Живлення: 220/380В/50Гц.
Потужність: 11кВт.
Виробництво Pizzagroup Італія.
Піч для піци ENTRY 9 Pizzagroup - чудовий вибір для середніх піцерій і кафе, завдяки своїй місткості на 9 піц, розміром 30 див. Ця модельмає три нагрівальних елемента і здатна забезпечити температуру до 450 °C. Це скорочує час приготування піци до 2-3 хвилин, а також може використовуватися для приготування такої страви, як лазанья і подібні йому.
Однокамерна піч для піци, лицьова сторона цієї печі зроблена з нержавіючої сталі, бічні панелі эмалированы, а верхня і нижня панелі виготовлені з оцинкованого металу. Всередині на дні нижній панелі знаходяться 14 мм вогнетривкі цеглини. Ізоляція печі зроблена повністю з скловолокна, тому тепло ні в якому разі не покине піч мимовільно і максимально досягається температура буде триматися 450 °C.
У піч вбудовані механічні термометри, головний вимикач, укріплені нагрівальні елементи, внутрішня підсвітка, і скляні дверцята. Це дозволяє контролювати процес приготування піци, не відкриваючи саму піч. Контроль температури здійснюється за допомогою механічних термостатів.
Особливістю даної печі для піци є кам'яний піддон, акумулює тепло і підтримує постійну високу температуру (до 500°С) всередині камери. На цьому поді безпосередньо і відбувається процес приготування піци, який займає не більше 7 хвилин.
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.