Ми працюємо! Звертайтесь за телефонами чи робіть замовлення через кошик!

Склад

Як театр з вішалки, так будь-який бізнес у сфері торгівлі, починається зі складу товарів. Його цінність важко перебільшити, адже це — «кухня» магазину. Саме від правильних умов зберігання і чіткої логістики залежить чи потрапить товар до клієнта і як швидко.
 

Заглянемо за лаштунки?

 
Не всі компанії радо запрошують до своїх складів, оскільки умови на деяких, відверто кажучи, лишають бажати кращого. Часто на складських приміщеннях влітку стоїть спека, а взимку холод. На спекотному чи холодному складі важко працювати робітникам, а це неправильно, так не має бути.
 
Також спека чи холод, можуть погано впливати на товари, а іноді призводять і до втрати якостей товару. В нашій сфері особливо це стосується товарів з гуми.
 
На нашому складі ми забезпечили гарні умови праці співробітникам і гарні умови зберігання товарів, щоб співробітники були задоволені, а товари не втрачали якості і потрапляли до вас в найкращому вигляді.
 

Ми можемо назвати цілих 7 переваг нашого складу: 

 
 1. Система кондиціонування, яка підтримує стабільну температуру. Влітку в приміщенні прохолодно, а взимку ми підтримуємо температуру не нижче -20 градусів. Це захищає товари від пересушування і переохолодження. Особливо це важливо для різних видів гуми та пластику.
   
 2. Захищеність від вологи. Наші приміщення сухі і надійно захищені від потрапляння вологи, яка може зашкодити товарам
   
 3. Чистота. Ми слідкуємо за тим, щоб товари на складі перебували у чистоті та порядку
   
 4. Сучасне обладнання. Автоматичні секційні ворота, сучасні стелажні системи, електрокар. Це дозволяє швидко розвантажувати, завантажувати та складати товар найкращим чином
   
 5. Сучасний асортимент товарів. Більшість товарів на складі нинішнього року виробництва. Ми забезпечуємо це завдяки самостійному швидкому імпорту без посередників.
   
 6. Швидкий обіг товарів. Завдяки прямому та швидкому імпорту та правильно побудованим процесам, товар не залежується на полицях і постійно оновлюється. Це свідчить про попит на нашу продукцію і правильну роботу нашої компанії
   
 7. І найголовніше — наші працівники працюють у комфортних умовах, адже компанія Bramar піклується про кожного члена своєї великої родини. Таким чином забезпечуючи безперервну та якісну роботу з вами.
 
Підкріплюємо наші слова фотографіями нашого складу. Перегляньте їх, та на свої очі переконайтесь у якості та надійності збереження товарів, які представлені на нашому сайті та полицях наших шоу-румів.