Ми працюємо! Звертайтесь за телефонами чи робіть замовлення через кошик!

Запчастини для харчового обладнання

Власники бізнесу в сфері харчування досить часто стикаються з проблемою "простою" техніки на кухні. Це може статися через поломку незначної деталі, але хоч вона і не значна – без неї обладнання не запрацює.

 

Рішення для цього є – знайти справні запчастини можна у нас. Ми можемо підібрати і відправити потрібну деталь. Якщо деталь рідкісна, ми можемо замовити її у виробника і привеземо спеціально для вас, оскільки самостійно імпортуємо товари з Європи.

 

Широкий асортимент запчастин


У нас можна придбати комплектуючі для наступного обладнання:

 

 

В нашій компанії представлені якісні і оригінальні запчастини для обладнання від відомих брендів. Ми також надаємо послуги монтажу, здійснюємо сервісне обслуговування клієнтів, ремонтуємо та консультуємо.

 

 

Переваги покупки в Lfood

 

  • Швидкість вирішення питань
  • Оригінальні запчастини
  • Доставка
  • Консультуємо

 

 

Каталог запчастин для харчового обладнання

 

За цим посиланням ви можете ознайомитись з переліком поширених запчастин, які ми продаємо. Якщо в таблиці немає потрібної вам запчастини – запитайте у менеджера, можливо, ми можемо привезти її саме для вас, оскільки самостійно привозимо товари з Європи без посередників і співпраця з нами може бути для вас вигідною.

 

 

 

Каталог запчастин для харчового обладнання

 

 

 

 

 

Послуги ремонту та обслуговування обладнання для професійних кухонь

 

Важливо правильлно підключати техніку, а також своєчасно усувати несправності, що виникають в процесі експлуатації професійної техніки. Тому ми надаємо послуги монтажусервісного обслуговування і ремонту обладнання. Компетентність наших фахівців дозволяє подарувати нове життя обладнанню на вашій кухні або виробництві в максимально стислі терміни.

 

Отримати консультацію по підбору запчастин або більше дізнатись про умови надання послуг можна подзвонивши до нас за вказаними на сайті номерами. Звертайтеся, завжди раді допомогти!