Ми працюємо! Звертайтесь за телефонами чи робіть замовлення через кошик!

Ремонт обладнання

Професійне обладнання – це надійний помічник на будь-якому харчовому підприємстві. Техніка допомагає полегшити і пришвидшити виробництво або приготування їжі. Однак, якщо техніка ламається, це призводить до часткової, або навіть повної, зупинки підприємства. Коли підприємство «стоїть» або працює неефективно – це приносить збитки, а такого вкрай небажано допускати.

 

Але якщо обладнання не знаходиться на сервісному обслуговуванні і не проходить профілактичні огляди і діагностику, то воно може вийти з ладу неочікувано. Зазвичай це стається зненацька і невчасно.

 

І що ж робити в такому разі? Звісно ж – звертатись до професіоналів.

 

 

Ремонт харчового обладнання

 

Кваліфіковані співробітники нашої компанії здійснюють широкий спектр робіт по ремонту, підключенню та обслуговуванню таких типів харчового обладнання:

 

 

Сучасні машини містять електродвигуни, пневматику і гідравліку, елементи управління і контролю і будь-який з цих елементів може зламатися і потребувати ремонту або заміни. Завдяки власній матеріально-технічній базі ми можемо виконувати роботи з ремонту навіть підвищеної складності.

 

 

Що саме ми можемо відремонтувати?

 

Системи і вузли, що підлягають ремонту, можна розділити на такі типи:

 

 • механізми
 • кожухи, шасі
 • електрообладнання
 • пневматичні і гідравлічні підсистеми
 • автоматичні системи управління, датчики, регулятори

 

 

Які є види співпраці?

 

Пропонуємо наступні варіанти:

 

 • разове замовлення для індивідуальних потреб
 • разове замовлення для комерційних потреб (для підприємств)
 • робота за договором

 

 

Способи оплати

 

Фізособи, юрособи, ПДВ

 

 

Як обрати вид співпраці?

 

Ремонт харчового обладнання – невід'ємна частина будь-якого виробництва пов'язаного з виготовленням, переробкою або упаковкою продуктів харчування. В процесі роботи обладнання харчової промисловості, деталі його механізмів часто зазнають значних навантажень або контактують з рідинами, тому, неминуче виникають і поломки. Тому ремонт переходить майже в постійний процес. В таких випадках має сенс заключити договір на постійне сервісне обслуговування.

 

Якщо ж вам лише іноді потрібні послуги ремонту або саме зараз ви потребуєте термінового ремонту вашого обладнання, тоді – краще зробити разове замовлення. Для цього зверніться до нас одним зі зручних для вас способів.

 

 

Переваги співпраці з нами

 

Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта і це допомагає вирішувати ваші задачі ефективніше і якнайшвидше. Крім того в нашому арсеналі є наступні переваги:

 

 • Власна матеріально-технічна база дозволяє нам виконувати роботи різної складності
 • Свій транспорт – дозволяє нам оперативно приїжджати на виклик, відвозити обладнання на діагностику і ремонт і повертати його назад у справному стані
 • Фахівці, що спеціалізуються на ремонті саме харчового обладнання. Кожне обладнання має свою специфіку і добре, коли ремонтом вашого обладнання займається людина з досвідом
 • Комплексне вирішення питань – якщо ми беремось за роботу, то виконуємо її так, щоб цілковито вирішити вашу задачу

 

Тож, якщо у вас виникла проблема з обладнанням і воно потребує ремонту, не зволікайте – зв'яжіться з нами і задайте питання, які вас цікавлять. Наші фахівці дадуть вам відповіді і допоможуть у вирішенні ваших задач.