RU UA
    • Ваш кошик порожній!

Меню
Скинути всі фільтри
Сортувати:
Показано 75 товарів

Бокал для мартіні полікарбонатний, ємність 295,5 мл

Бокал для мартіні полікарбонатний, ємність 295,5 мл ..

456.13 грн

Кришка для виставкової таці з двома торцевими вирізами, прозора, 55,5х37,5х20,3, CAMBRO

Кришка для виставкової таці з двома торцевими вирізами, прозора, 55,5х37,5х20,3..

3433.37 грн

Кришка для виставкової таці з торцевим вирізом, прозора, 55,5х37,5х20,3, CAMBRO

Кришка для виставкової таці з торцевим вирізом, прозора, 55,5х37,5х20,3..

2819.25 грн

Посуд полікарбонатний

Компанія Сambro

є успішним виробником обладнання для підприємств громадського харчування з середини минулого століття. Початком роботи компанії стало винахід підносів Сamtray і їх поставка для американської корпорації харчування. Завдяки своїй унікальній конструкції Сamtray швидко отримали визнання серед ресторанів, барів, кафе, готелів, шкіл, дошкільних установ, лікарень. На даний час асортимент продукції компанії Сambro налічує понад чотирнадцять тисяч найменувань, більшість з яких запатентовані в Америці і Європі.


При виробництві обладнання компанія враховує новітні технології, санітарно-гігієнічні норми зберігання і транспортування продуктів, а також використовує тільки екологічно чисті матеріали. Серед них прозорий пластик, поліетилен і полікарбонат.


Також компанія Cambro є лідером з виробництва обладнання для кейтерінгу. Асортимент продукції представлений сімома основними категоріями. Але найбільшу популярність серед кейтерінг-компаній отримало обладнання для доставки харчування. Термоконтейнери Cambro мають високу міцність і якість, завдяки чому їм не страшні навіть максимальні навантаження. А також вони можуть бути використані в різних кліматичних умовах.


Переглянути каталог: