Інтерв'ю з нашим клієнтом – клінікою «Професорська стоматологія» з приводу впровадження HACCP

Posted by Анна Хропата 29.03.2021 0 Коментарі Новини,Статті,

Компанія «БРАМА-Р» рада запропонувати Вашій увазі інтерв'ю з нашим клієнтом, засновником клініки «Професорська стоматологія». Доктор медичних наук, професор Петро Миколайович Скрипников поділився цінним досвідом по використанню інвентарю з кольоровим кодуванням для професійного прибирання VIKAN (Данія) для впровадження системи HACCP (ХАССП) у своєму медичному закладі з метою мінімізації ризиків перенесення бактерій з одного приміщення у інше.

 

Петро Миколайовичу, стоматологічна клініка «Професорська стоматологія» має заслужену повагу серед колег, пацієнтів і не тільки. Окрім Полтави, уже відкриті філії в Києві та Сумах. За відгуками, у клініці панує особлива довірлива та доброзичлива атмосфера професіоналів. У цьому є вклад кожного члену Вашої команди. До Вас їдуть з різноманітних міст України та закордону, рекомендують родичам та друзям. Розкажіть, будь ласка, у чому секрет? Які сучасні технології та іновації у лікуванні зубів у дорослих та дітей застосовуєте?

 

 

Основними принципами нашої клініки є високі стандарти якості та безпека пацієнтів. Високий рівень спеціалістів та ведення командної роботи, використання найсучасніших технологій дозволяють досягнути самого найкращого результату лікування.
Іноваційні технології для Полтавської області і для України загалом – це лікування уві сні. Практично всі значні роботи у дитячій стоматології ми проводимо під седацією (медикаментозний сон). Також на будь-якому етапі лікування у дорослих ми використовуємо мікроскоп, оптичне збільшення — і, звичайно ж, люди ідуть до нас за безпекою. Все-таки комп'ютерізована стерилізація – це тренд XXI століття та головна в стоматології.

 

 

Ваша клініка багато уваги приділяє бездоганній стерилізації інструменту, використовуючи німецькі стандарти. «Професорська стоматологія» отримала нагороду, яку не має жодний медичний заклад України — за комплекс стерилізаційного обладнання. Зараз як ніколи пацієнтів турбують питання безпеки у зв'язку з епідемією COVID-19. Як працюєте в умовах пандемії?

 

 

Наш стерілізаційний комплекс від компанії Melag, провідного європейського виробника обладнання для дезінфекції та стерилізації, дозволяє найбільш точно контролювати всі етапи дезінфекції інструментів. Комплекс має програмне забезпечення, яке об’єднує усі стерилізаційні апарати: миючий, пакувальний, автоклави. Усі процеси, які проходять всередині цих машин реєструються за допомогою комп’ютерного забезпечення. Після закінчення процесу стерилізації видається протокол, який ми прикріплюємо до історії лікування.

 

 

Наскільки мені відомо, всі стоматологічні кабінети у Вашій клініці проходять дезінфекцію та прибирання кожної години після кожного пацієнта. У компанії «БРАМА-Р» Ви придбали кращий професійний прибиральний інвентар VIKAN – комплект для миття мопів, швабри з кольоровими рукоятками, мопи, кольорові рукоятки та настінне кріплення, наліпки. Розкажіть, будь ласка, колегам як організувати систему прибирання в клініці по НАССР (ХАССП) і про те, як плануєте його використовувати.

 

Ми зняли спеціально для Вас невеличке відео як ми розмістили інвентар VIKAN (НАССР) в клініці і як успішно його застосовуємо.

 

 

 

 

Сміливо приходьте на лікування в «Професорську стоматологію» — тут про Вашу безпеку вже потурбувалися. А в компанії «БРАМА-Р» Вы зможете придбати кольоровий інвентар для впровадження системи HACCP на своєму підприємстві.

 

Автор: Анна Хропата

 

 

Leave a Comment