Яскравий початок літа від BRAMAR

Posted by Павло Кукош 07.06.2021 0 Коментарі Новини,

Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки (International Forum Food Industry and Packaging, IFFIP) – визначна щорічна подія харчової галузі. Ця виставка є сполучною ланкою між виробниками і постачальниками обладнання, упаковки і харчових продуктів. На ній широко представлене обладнання, інвентар та витратні матеріали для харчової промисловості. Виставку відвідують тисячі відвідувачів щорічно (в 2020 році – 8 тис.) і цей показник зростає.

 

Цього року Форум пройшов 3-5 червня в приміщенні Міжнародного Виставкового Центру і був корисний та цікавий як для фахівців так і для новачків.

 

Компанія Bramar також взяла участь в цьому масштабному заході. У нас був дуже гарно і яскраво оформлений стенд на якому ми виставили сучасний інвентар і обладнання. Акцент був зроблений на прибиральний інвентар Vikan. Це професійний бренд з Данії. Родзинкою цього виробника є кольорове кодування інвентаря для забезпечення вимог HACCP на підприємстві.

 

 

 

Відвідувачі цікавились нашим стендом, ознайомлювались з продукцією Vikan і тестували новинки, наприклад, зручні тримачі для інвентаря.

 

Компанія Bramar на Міжнародному форумі харчової промисловості та упаковки IFFIP

 

 

Прибиральний інвентар Vikan успішно використовується в клінінгу, на підприємствах харчової галузі, в медичних закладах та в інших сферах, де потрібен надійний і витривалий інструмент для прибирання.

 

Оскільки ми самостійно імпортуємо товари цього бренду, напряму з Європи, то можемо робити оптові поставки, надавати знижки, консультації, робити комплексний підбір інвентаря для забезпечення потреб на підприємствах. Це допомагає вирішити питання прибирання якісно і комплексно.

 

Якщо ви зацікавились цим виробником, то з лінійкою товарів Vikan ви можете ознайомитись у відповідному розділі. Також звертайтесь до нас за телефонами і наші фахівці проконсультують вас і допоможуть у виборі.

 

 

Leave a Comment