Ми працюємо! Звертайтесь за телефонами чи робіть замовлення через кошик!

Допомога в підборі обладнання для ресторанів, кафе, їдалень і інших закладів харчування

Ви хочете відкрити власний заклад харчування? Це чудово! Але, можливо, ви ще цього не робили і не знаєте, яке обладнання потрібне для оснащення кухні? Чи може ви вже добре розбираєтесь і вам потрібна тільки консультація і порада фахівця, яку модель краще обрати? В будь якому випадку, ми зможемо вам допомогти чи бути корисними!

 

 

Наша компанія надає консультації з підбору обладнання для закладів харчування

 

Незалежно від того, чи потрібно вам придбати одну одиницю товару чи підібрати список обладнання  – ми проконсультуємо і допоможемо застосувавши наш досвід.

 

При необхідності комплексно оснастити кухню закладу – ми можемо кваліфіковано підібрати перелік потрібного устаткування згідно ваших побажань. Ми намагаємось якнайкраще враховувати саме ваші цілі, пріоритети та побажання, щоб ваші задачі були вирішені оптимальним чином.

 

Також, за потреби, ми розробимо для вас технологічний проект розміщення та підключення кухонного обладнання. Нюанси технічного підключення, подальшої роботи і обслуговування – це дуже важливий аспект в забезпеченні нормальної роботи кухні і пришвидшення запуску закладу.

 

До нас легко звернутися і співпрацювати з нами

 

Подзвоніть нам чи напишіть свої цілі та побажання і ми підберемо для вас потрібний інвентар чи обладнання. Якщо ви не знаєте, чим одна модель відрізняється від іншої, чи яке обладнання краще використовувати саме в вашій ситуації – ми допоможемо. Звертайтеся і наші фахівці з радістю нададуть вам потрібну консультацію.


Співпрацюючи з нами ви отримаєте чітку пропозицію по моделям обладнання або чіткий перелік обладнання з цінами, після чого ви зможете зробити більш виважений вибір.


За результати нашої роботи не буде соромно. Ми комплексно вирішимо ваше завдання і допоможемо в реалізації ваших планів.

 

 

Результативність

 

Звернувшись до нас ви отримаєте чіткий перелік необхідного обладнання з цінами. В подальшому, після закупки обладнання і впровадження наших рекомендацій з підключення і обслуговування, ви отримаєте готову, гарно функціонуючу кухню закладу. І в цілому готовий, гарно працюючий заклад харчування.


Тож звертайтесь до нас – наші фахівці допоможуть вам вирішити ваші задачі!

 

 

 

 

Перейти на сторінку контактів