Антибактеріальна дверна ручка SecuSan, 10724150, Hoppe, Німеччина

Антибактеріальна дверна ручка SecuSan, 10724150, Hoppe, Німеччина
Варіант виконання:  Гарнітура на розетках
Матеріал: алюміній  
Колір: алюміній сріблястий, матовий
Отвір: профільный циліндр  
Товщина двері: 40-45 мм  
Розмір чотиригранника: 8 мм

SecuSan® - новий стандарт гігієни

Темі гігієни приділяється загальна увага на протязі ось вже довгих років, а зараз вона стала ще більш актуальною, ніж будь-коли, - в клініках, школах, промисловій сфері або закладах дозвілля. Розроблені компанією Хоппе дверні ручки SecuSan® - це рішення, яке забезпечує активний захист саме там, де він життєво необхідний.

SecuSan® - це спеціальне покриття, яке протягом тривалого часу ефективно пригнічує розмноження мікроорганізмів. Воно не вимагає технічного обслуговування і розраховане на довгострокове використання. Його висока ефективність була підтверджена в ході незалежних лабораторних і практичних випробувань.

Поверхня SecuSan® містить іони срібла, інтегровані в склокерамічну основу. Вони є активним компонентом матеріалу і запобігають росту мікроорганізмів - бактерій, водоростей і грибків.

Іони срібла руйнують клітинну оболонку мікробів. При цьому блокуються процеси дихання і харчування клітини, і в результаті припиняється її розподіл. Незалежними випробуваннями було встановлено, що SecuSan® скорочує ріст мікроорганізмів більш ніж на 99%.

Поверхня SecuSan® зберігає свою ефективність навіть при регулярному очищенні.

Приклади застосування *

Висока ефективність SecuSan® забезпечується за рахунок швидкого прояву антимікробних властивостей. Завдяки цьому фурнітура з даною поверхнею особливо добре підходить для медичних і інших громадських установ, наприклад лікарень, медичних центрів, аптек, будинків для людей похилого віку, дитячих садків, шкіл, інститутів або муніципальних установ. Вона може використовуватися скрізь, де необхідна швидкий, ефективний економічний і екологічний захист від інфекцій.

Завдяки своїм гігієнічним і функціональними властивостями ручки SecuSan® можуть застосовуватися на різних промислових об'єктах, на підприємствах громадського харчування і в готелях. Вони відповідають високим вимогам, що пред'являються до забезпечення гігієни на таких об'єктах.

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Виробник: HOPPE
  • Артикул : 10724150
  • Наявність: Є в наявності
  • 4100.82 грн